Ārā no kastes, Radi pats

Radošs mezglošanas vakars – 03.08.2017 vai 4.08.2017

27. jūlijs, 2017

 

Es pati to mācos – vēl ar vien… un man patīk. Varbūt mājās nav nevienas palodzes, kur nav kaut kas uzmezglots, Varbūt es neprātīgi tērēju tos virvju metrus, bet mezglots rezultāts – neatkarīgi no tā, kas top – rada prieku un mieru pirkstos .. un prātā nākamo domu, ko gribētos uzvīt.

Bet visiem nav jāmezglo katru dienu, ne visiem tas var patikt, bet es gribu Jūs aicināt – uz vienu vakaru , kad to darīt kopā.. uzkāpjot  gaišos – izdekorētos Bēniņos, kas manā iztēlē ir kā radīti, lai mezglotu un Jums parādītu mazu daļiņu no mezglošanas prieka .

Klusi sajust mezglošanu. Caur pirkstiem virves izlaist, ar ausīm sadzirdēt – kā šķēres šķiedras griež , un smieties par to, ka pirksti jūt nepareizu mezglu ātrāk nekā acis redz… un iemācīties mezglu prieku un parādīt cik daudz mēs varam ar pirkstiem vien..

Izmantosim – Latvijā savītas Ekoloģiskas kokvilnas virvītes no SIA “Tangente”

Bēniņi atrodas – 50km no Rīgas, konkrētas norādes tiks izsūtītas uz viņa e-pastu.

Vietu skaits katrā vakarā  ierobežots. Pieteikties – rakstot uz : kristinejakadela@gmail.com – norādot , kurā sajūtu mezglošanas vakarā gribētu piedalīties

3.augusta vakarā – mezglosim – Svečturi.  Dalības maksa – 60.00EUR, mezglošanas materiāli un pats apmezglojamais –  Stikla svečturis iekļauti – dalības maksā  . 

4.augusta vakarā – mezglosim – Karināmu auga ietvaru. Dalības maksa – 70.00EUR , mezglošanas materiāli, dzīvais augs un dekoratīvais pods iekļauti – dalības maksā.  

 

Līdzigi raksti

Komentāru nav

Pievienot komentāru