Svētki.

Blogballe – 2018

29. jūlijs, 2018

Ziniet to  multfilmu “Lote no Izgudrotāju ciema”  un tur ir tāds trusis Alberts , kurš gribēja iepazīties ar Loti un Bruno! Bet nevarēja saņemties..  Bet vienīgais, kas viņam bija jāizdara  – bija jāiet klāt un jāsaka ” Mani sauc Alberts  – es gribu draudzēties” .. es necenšos tagad citēt..! Bet – tā doma ir tāda, ka katra Blogballe –  man ir “Mani Sauc Kristīne , es rakstu blogu – Klusisajust.lv un vēlos draudzēties” ..  

Un ar to es vēlējos pateikt, ka Jebkuram ir iespēja .. doties ar mums uz kādu no Blogballēm!  Ja raksta blogu, vai neraksta!

Un šis uz trepēm guļosāis trusis – nebrauca līdz uz Blogballi, kaut ikreiz ir atbalstījis faktu – ka uz tām dodos es!  arī šoreiz pavadīja mani truša tērpā uzdāvinot meitenēm mūsu eksperimenta rozes.

Bet divas dienas kopā ar meitenēm, kuras it kā jau pazīstu gadiem, bet ikreiz iepazīstu no jauna! Un ar kurām es varu smieties un katrai no viņām ir savs īpašs stāsts un raksturs! Bet viņas ir draudzīgas! Nopietni! un katra no viņām raksta blogu! un Šīs visas – ne tikai raksta, bet ir tik drosmīgas, lai dotu roku cita citai un dotos Piedzīvojumā!

Un ja dienā pēc Blogballes  – sāp visi ķermeņa muskuļi ,un arī Mēle no runām & smiekliem!  Un , lai nešķistu, ka tur tikai smiekli vien.. ir arī sviedri un kultūra! un tas viss reiz vismaz 7!  Un Olga! vismam līdz arī suns vārdā Olga! Es jau gaidu nākamo tikšanos ar šīm smieklu pilnajām – Lina sievietēm!

Paldies – Laine!  par kārtējo – Lieliski sarīkoto pasākumu!

Līdzigi raksti

1 Komentārs

  • Reply Inese 30. jūlijs, 2018 at 08:46

    Atkal jau smaids plecu platumā, atceroties vien – bet Tavās bildēs ir tā īpašā klātesamības sajūta, tik dzīvi un īsti ❤

  • Pievienot komentāru