ROTAĻA

Darīt – vasaru. Aplikācija – Kuģis.

2. jūlijs, 2018

Katrs mēs iztēlojamies – kādi vecāki būsim.  Katram ir savi sapņi un izpratne – kā tas būs!  Es.. iztēlojos, ka mani bērni uzaugs bez viedajām telefon- planšetēm..  Līdz mirklim, kad Emīlija aizgāja pēc vienas vasaras uz skolu, otro klasi šķiet  un visi lietoja aplikācijas , bet viņai mamma neļāva.  Tā māte burtiski lika piedzīvot vasaras savādāk… un es biju skumja un dusmīga uz sevi, jo pasaule tur ārā lieto aplikācijas un mirklis, kad bērns ir viens pats , kurš to nelieto..tikai tāpēc, ka es neļauju.. ak vai!!!

Un es vēl ar vien tā domāju , ka jāizjūt arī citas lietas, un pat ja apkārt visi lieto.. un reizēm nespēju to kontrolēt = mēs esam sarunājušas, ka vasarā to darīsim.. tikai pēc pulkst. 20:00  ja nudien vispār kāds par to atcerēsies..  Jo ir burvīgas aplikācijas , kuras liek smieties.. un būt radošiem!  Bet šī aplikācija – kuģis ! ir īsta bez pogām un vieduma.

Bet līdz tam – piedzīvosim Garlaicību bez pogām! Piedzīvosim satraukumu par to, ka urbis nestrādā vai urbt ir grūti. Piedzīvosim prieku, kad kuģis aizpeld.   Un piedzīvosim arī to, kā mums kā vecākiem saprast, ka ir jāsaliek mantas somā un jābrauc prom no pilsētas – tikai, lai atcerētos, ka ir cita pasaule – bez tās , ka kādam ir jāatbild uz epastu, kādam jāatzvana .. mājaslapā jāieliek jaunumi, jānobildē.. vai vispār un vispār..

ticu, ka pēc gadiem mums sanāks lieliski kuģi.. vai plosti, laivas.. bet šogad..   Mēs lietainās Līgo dienas – aizvadijām ik pa laikam krāsojot – kokus, ko rudenī pie Daugavas lasijām..

Un mums negāja viegli.. ne griezt, ne siet..  Nezinu kā citi bērni.. Un nezinu, kā  bērnu dārzos un skolā rada tādas lietas.. bet mājās! tas ir grūtāk..  tad apvainoties uz – Māti ir ! lieta nr.1….

Bet beigās – kad gliemežiem pilns kuģa klājs .. esmu ar mieru, kad uz mani apvainojas par to, ka māsai palīdzu izurbt caurumu..

Uzinstalējiet – aplikāciju kuģis. grāvī. upē. Jūrā. dīķī..

Līdzigi raksti

Komentāru nav

Pievienot komentāru