Svētki.

Mezglota Kāzu ceremonija.

22. jūnijs, 2018

Visvairāk biedē fakts – ja nu es pareizi nesarēķināšu..  Jo es neesmu rēķinātājs un rakstu izdomāju tikai tad kad viju virves! Bet man izdevās.. – es gan nošāvu greizi ar rakstu, neizdomājot līdz galam, kad garās virves nevajag iepīt  – īsās  daļas virvēs.. Bet ! tas jau neliedz – salāpīt savas kļūdas..    Jo virve ļauj lāpīt.. 

Iesāku – Februāra sākumā, kad Mimozas zied..  – Mimoza patiesībā nokalta, nomira… neuzspēju saprast, kas viņai nepatika.. Esmu šokā vēl ar vien, bet Uzmezglot – Kāzu ceremonijas Aizkaru man izdevās gan ..

Ilgus garus mēnešus – Lielajā istabā Karājās Simtiem metru virvju.. visi sadzīvoja ar kokvilnas putekļiem, visi priecājās par skaistajām ēnām un gaismām, kuras vijās cauri.. un katrs centās pamanīt.. kādus jaunus uzvītus cm.. , jo to darīju visam paralēli.. pa cm vien..

Un sanāca savādāk kā skicē.. vairāk bildes ar rezultātu – iespējams redzēt Augu Mājas facebook lapā..

Bet..! Man patīk! Man ļoooti patīk rezultāts.   Un man patiess prieks, ka Valters palīdzēja – man to apaudzēt ar ziediem un Augu Mājas puiši ar krēsliem.. un Pļavas vidū tapa fantastiska ceremonija..

Jo reizēm.. reizēm ir jārealizē savas fantāzijas.. nevis jākrauj kaudzē. Bet reizēm – viens pats to nevar paveikt.. tam vajag super komandu.  Kāds Mezglo, kāds audzē ziedus, kāds taisa statīvu.. un tad viss kopā.

  

Līdzigi raksti

Komentāru nav

Pievienot komentāru