Svētki.

Pāris ziedi un Sveces uz galda.

18. septembris, 2017

Lieli svētki. Mazi svētki. Pusdienas.

Būšana kopā.  Man ļoti patīk galdauti un galds.  Nezinu vai pie galda drīkst runāt.. vai nē, bet zinu, ka uz galda drīkst likt sveces un ziedus.

Un Ziedus mēs atnesam no visām iespējamām vietām.. –  un ne vienmēr no “Lakstos” , jo tie nav tik tuvu un neietilpst mūsu ikdienas gaitās.  Un es skaidri zinu, ka meitenēm pašām ir jāmāk nopirkt sev ziedi, vai salasīt… jo tas ir tik žēlīgi…  – gaidīt , ka tos kāds uzdāvinās! Un mācieties dāvināt citiem ziedus..! tā pat vien! Mirklim par prieku. Mirklim par godu!

Latvijas keramiķes – Sanitas Ābelītes trīsžuburu svečturis ir mana mazā laimes sajūta, kā vienīgā īstā mēbele mūsu vasarnīcā, kura ir tieši man.. tā nav bijusi nevienam citam, tā nebrauks uz darbu – nedekorēs nevienu citu ballīti – tikai mūsu mazos prieka un brīvo mirkļu svētkus.

Vāzes no audžutēva grādīgo dzērienu skapja – karafes & arī galdauts , kurš laikam bijis aizkari  – palika pie mums lietošanā no citu  cilvēku dzīves un atstājām tos.  Un Burkveidīgais – svečturis ar metāla malu no “Lakstos” atceļojis..

Salvetes no  – H&M Home un Zara Home.. Salvetes un gredzeni ir lieta, kas man ļoti patīk.. jo nav jālieto papīra salvetes un katrai salvetei ir savs stāsts, kur iegādāta, kādiem svētkiem par godu..  Piemēram – balti svītrainās ir no mūsu pirmā ceļojuma bez bērniem uz Parīzi – pirms diviem gadiem.   Bet Galdautus – nudien skaistus var atrast – H&M Home Rīga Plaza…  , cena nav lēta, bet ir izvēle!   Un visvairāk man patīk, ka viņi iedvesmo mani svētkiem..  Un arī zupas bļodiņa noder par svečturi un burciņas, pudelītes par vāzēm , smalkās pudelītes var atrast Depo , pie Vīna darīšanas rīkiem.. tik tik tik mazas un smalku kaklu, ka der visām smilgām.. visiem bērnu atnestajiem ziediem..  un svečturis kā māja – saņemts dāvanā no Laines. Viņš iedzīvojies pie Mums uz galda, kā jau sen sen stāvējis..   un kad viens galdauts ir ticis pie pleķa, tad uzklāju mežģīni, jo pats galds mums nav tik smuks, lai klātu tikai mežģīni… Jo mums nav galda. Mums vispār nav mēbeļu, mēs vienkārši reizēm kaut ko atvedam no darba – par godu svētkiem un tad tas paliek pie mums līdz nākamajiem svētkiem, vai aizbrauc no mums tāpēc, ka kādam citam to vajag uz nomu.. vai vajag citur dekorēt:)  Un parasti auduma gabali – man patīk visļotāk.. Tie ir tik gari, lai savītu mezglus galos, kuros guļ kaķi & putni ir tik dzīvi uz galda , kā vāzes. Pasaka par dārzu – pati par sevi.   Audumus pērkam dažādās vietās, bet ir lieliska bāze Matīsa un Barona ielas stūrī.. “Pick Up” bāze , kur pie meitenēm var nopirkt , ja vajag vairāk par divām pogām vai 1m lentīti. Bet tikai tad , ja vajag vairāk.. Un mežu var likt vāzē pie rozēm.  Sēnei var kātā ievērt – metāla stieples… dažādos augstumos un lenķos.. un likt pušķī iekšā, bet sēnei jābūt jaunai un cietai.. ar mīkstām tas neizdodas, tad nevar kustināt, bet ja jākustina.

Vāze no Tiger , kas arīdzan ir lieliska vieta , kur iegādāt kaut ko… bet  noteikti Jums nevajag visu!  Bet svinēt mirkli nudien vajag. Ar dažādiem šķīvjiem. Dažādām glāzēm. Un ziediem, kurus uzdāviniet paši sev!   Man visvairāk patīk rozes… tas pašai ir pārsteigums. Man pļavas un meža cilvēkam patīk rozes un zelta detaļas… trakums!

 

Līdzigi raksti

Komentāru nav

Pievienot komentāru