ROTAĻA

Purkšķu ciema iedzīvotāji.

1. jūnijs, 2018

Tā vainas apziņa, kad neesi bijis mājās.. – ieracies darbos..

Tad viennozīmīgi gribas – ko kopā uzveidot! un Helga vienmēr ir par! Bet Emīlija vairs nevienmēr.. , bet tas nekas! 

Šoreiz tapa Purkš – Purkšķu ciema iedzīvotāji.. – jo Mūsmājās Purkšķi jaunkundzēm liek smieties – līdz mākoņiem skaļi. Un tas man par to, ka es kādreiz jaunībā teicu ” Kā kāds par to var smieties un veidot jokus, sarunas stundu garumā” . Tas man par to, jo tagad.. stundu garumā var jokus par to veidot manas meitenes – jebkur!

Un es saņemu drosmi un nosaucu šos matainos – koka pērļu un pāris metru kokvilnas virvju leļļus un lelles par Purkšķiem.

Un iesaku – Jums arī tos uzveidot! Vajadzīgas ir lielas pērles ar lielu caurumu vidū.. un virve, kuru vīt un pīt..!  To visu var iegādāt celtniecības un rokdarbu veikalos! bet labākajā gadijumā – atrast arī mājās rokdarbu plauktā vai garāžā pie dārza virvēm.

Un mezglu veidus var atrast googlējot – “macrame knots” tur parādīts viss priekšā un katras lelles vēders var būt citāds.. Pilnīgi citāds.. šie ir tikai daži.. ātrie, tik ātri, lai neapniktu mazam susuram gaidīt, kad māte uzpīs vēderu.. lai varētu krāsot acis.

Helgai bija matu fabrika. Man vēderpīšana un mums kopā acu zīmēšana.  Un Helgai ļoooti patīk atritināt virvītes! un likt kaudzē… tā daudzuma sajūta.. KAUDZES sajūta.. Jo Purkšķiem ir gari mati!!! gaaaaaari…

Un fēnu ar var izmanot – kad nevar sagaidīt , kad nožūst.. krāsa.. lai nepāriet vēlme pabeigt..

Līdzigi raksti

Komentāru nav

Pievienot komentāru