ROTAĻA

Pusstunda, lai aizmirstos, atpūstos un turpinātu.

22. septembris, 2017

Vakars, kad katram sejā ir rakstīts “Nē! ”  & “Beidz mani kaitināt!” .. pat ja Tu vienkārši gribi palīdzēt vai vienkārši pateikt viņiem, ka pat ja Tev šķiet, ka Tava diena bija TIK – TIK SLIKTA..

Būs labi! Jo katra diena ir kā Burka ar pilnu ūdeni.. Siltāka, aukstāka. Un Tu tai vari piepilināt mazu pilīti tušas. Pirms tam vari sajaukt ūdeni , lai tas griežas uz rinķi kā virpulis.. un tas notiek arī ar tavām domām.  Ja piejauc citu.. viņas sajaucas ,bet nesajaucas, bet ja ieliek iekšā pašu pipeti.. tad ir ievārijums gatavais!

Un reizēm ir jāizdara kopā lietas, kuras – nav darbs, nav pienākums, nav mājasdarbs, nav dzimšanas diena, nav brīvdiena.. bet ir brīdis, kurš ir kopīgs piedzīvojums, pārsteigums, sajūta, kura vieno visus, pat ja visa diena ir bijusi SLIKTA. Uz mirkli būs laba un būs jauna doma prātā, kas nesajauksies ar citām.

 

Pat ja sākumā visiem ir seja  – Nu Ko tad nu mēs darīsim..?

Vajag Baltu galdautu 🙂 ha ha ..

Pipetītes.. Krāsainu Tušu .. un Caurspīdīgas burkas vai pudelītes, vāzes vai glāze..

Mums Pipetītes ir no Tiger(superīgas, pilienu var kontrolēt arī mazākais) , Tuša no Jāņa Rozes, kaut toņus gribētu arī dzelteno un tumsā spīdošo nākamreiz !

Un pat ja pipete jāskalo pēc katras krāsas un arī burkas bieži! Tas ir tā vērts, lai vakars būtu WOW…  un no Mātes , kura atgādina, ka jāiet pildīt mājas darbu es vienā pusstundā kļuvu par māti , kuru pasauc palīgā 🙂 nevis izdzen no istabas.. 

Līdzigi raksti

Komentāru nav

Pievienot komentāru